ŠPERKOVÁ PÁRTY: NAŠE AKCE

Ať už jako hostitelka nebo jako host na šperkové párty Pierre Lang – Pierre Lang ti nabízí femtastické měsíční akce. Objev všechny naše aktuální akce na této stránce.

Těšíme se na tvou šperkovou párty!

Výhody každé hostitelky

Jako poděkování za uspořádání šperkové párty se svými přítelkyněmi dostaneš jako hostitelka speciální výhody. Naše PODĚKOVÁNÍ pro tebe:

• 800 CZK poukaz za rezervaci jako dárek • bonus za párty až do 7 600 CZK • … a mnoho dalších akcí!

V závislosti na obratu na tvé šperkové párty si můžeš z kolekce vybrat šperky dle vlastního výběru.

OKAMŽITÁ SLEVA

o vanocnich nakupech

VÁNOČNÍ NÁKUPY MOHOU ZAČÍT!
V ZÁVISLOSTI NA HODNOTĚ OBJEDNÁVKY ŠPERKŮ BUDE SLEVA AUTOMATICKY ODEČTENA.

Staň se hostitelkou

Když se malé věci přemění na velkolepé a tvůj obývací pokoj se stane showroom-em pro jemné designérské šperky a místem setkání pro inspirativní rozhovory, pak je čas na párty PIERRE LANG! Jako hostitelka můžeš překvapit přátele, rodinu nebo sousedky exkluzivními kousky z kolekcí PIERRE LANG a zároveň si užívat spoustu atraktivních výhod. Nyní máš ještě více možností, jak se stát hostitelkou PIERRE LANG a zažít živě naše krásné šperky. Na novou éru – éru PIERRE LANG!

*Minimální obrat na párty 300 €

Doba trvání akce: 26.10.2022 – 13.12.2022 | V závislosti na hodnotě objednávky šperků se v systému easyOrder automaticky odečte odstupňovaná sleva. Sleva se vztahuje pouze na nákupy šperků v rámci skupinové objednávky, s výjimkou jednorázových a hromadných objednávek a nákupů poukazů. Sleva snižuje osobně fakturované tržby. Hosteska obdrží slevu, jakmile dosáhne hodnoty objednávky šperků snížené o krystaly. Storna se zohledňují dodatečně. Datum párty a přihlášení musí být v rámci propagačního období. Uzávěrka objednávek je 13.12.2022 ve 23:59. S výhradou tiskových a typografických chyb.