ŠPERKOVÁ PÁRTY: NAŠE AKCE

Ať už jako hostitelka nebo jako host na šperkové párty Pierre Lang – Pierre Lang ti nabízí femtastické měsíční akce. Objev všechny naše aktuální akce na této stránce.

Těšíme se na tvou šperkovou párty!

Výhody každé hostitelky

Jako poděkování za uspořádání šperkové párty se svými přítelkyněmi dostaneš jako hostitelka speciální výhody. Naše PODĚKOVÁNÍ pro tebe:

  • 800 CZK poukaz za rezervaci jako dárek • bonus za párty až do 7 600 CZK • … a mnoho dalších akcí!

V závislosti na obratu na tvé šperkové párty si můžeš z kolekce vybrat šperky dle vlastního výběru.

PRO NAŠE ZÁKAZNICE​

VELVET BAG

Při objednávce šperků v hodnotě od 3.800 CZK jako dárek

Luxusní sametová taštička na zip. Na jedné straně ze sametově hebké šedé látky a na druhé straně z lesklé zlaté látky s koženým vzhledem. Úžasný společník pro váš každodenní život, který lze využít mnoha způsoby! Od 01.09.2021 až do konce roku* dostanou naše zákaznice a hostitelky za každou min. objednávku šperků v hodnotě 3.800 CZK ** exkluzivní sametovou taštičku Pierre Lang v hodnotě 380 CZK zdarma.1)

PRO NAŠE HOSTITELKY

+550 KŘIŠŤÁLŮ ZA REZERVACI

na párty v září

Hostitelky, které si rezervovaly párty na září, a které opravdu uskuteční,
dostanou 550 křišťálů navíc k 800 křišťálům za rezervaci
= 1.350 křišťálů za rezervaci2)

Dohodnout šperkovou párty & pozvat přítelkyně

Objev kolekci šperků Pierre Lang v pohodlí domova se svými nejlepšími přítelkyněmi! Zarezervuj si požadovaný termín přímo u své důvěryhodné stylistky nebo nám pošli žádost pomocí kontaktního formuláře – postaráme se o potřebné a šperková poradkyně v tvé blízkosti s tebou všechno naplánuje. Těšíme se na tvou šperkovou párty!
1) Doba akce: 01.09.2021 – konec roku | Datum samostatné/párty objednávky musí být v období této akce. / *KONEC ROKU: poslední možný moment odeslání objednávky. Při objednávkách šperků nad 3.800 CZK ** bude sametová taštička automaticky přidána k objednávce. / **Po odečtení nákupních poukázek a jiných slev. Tato akce platí i pro objednávky šperků od našich hostitelek, pokud hodnota objednávky šperků po odečtení uplatněných poukazů a křišťálů dosáhne 3.800 CZK **. Výměna není možná! V případě storna šperků si vyhrazujeme právo na fakturaci taštičky. Platí do vyprodání zásob. Tiskové chyby vyhrazeny. 2)550 křišťálů navíc bude automaticky zohledněných na párty od 01.09.-30.09.2021. Kritéria párty: nejméně 3 hosté včetně hostitelky; minimálně 200 € obrat bez křišťálů. Poslední možný termín odeslání objednávky 01.10.2021 23:59. V případě storna si vyhrazujeme právo na vyfakturování křišťálů. Tiskové chyby vyhrazeny.