USPOŘÁDEJTE ŠPERKOVOU PÁRTY A VYCHUTNEJTE SI VÝHODY!

V Pierre Lang dostaneš jako hostitelka množství výhod a při přípravě tvé šperkové párty tě podpoříme. Nech se se svými přítelkyněmi okouzlit šperky Pierre Lang.
  • 800 CZK děkovný poukaz pro každou hostitelku
  • bonus až do 5.700 CZK (v závislosti na obratu na párty)
  • nové akce každý měsíc
  • výroba šperků ve Vídni
Přehrát video

TVÁ ŠPERKOVÁ PÁRTY • TVÉ VÝHODY

FEMTASTICKÝ DÁREK PRO TEBE

Při rezervaci párty dostaneš od nás jako hostitelka 800 CZK* poukaz jako poděkování. Poukaz bude automaticky odečten z tvé objednávky hostitelky na tvé párty. * Od minimálního obratu na párty 5 000 CZK

BAVIT SE

s přítelkyněmi

BÝT VIP HOST

na vlastní party

PROFITOVAT

Těš se na své poukazy od PIERRE LANG

PRO NAŠE HOSTITELKY

DVOJNÁSOBNÉ OBRATOVÉ KŘIŠŤÁLY

Za všechny párty s minimálním obratem na párty CZK 7.600,- a jednou dodatečnou rezervací, které uskutečníte mezi 01.06. a 31.08., darujeme našim hostitelkám dvojnásobné obratové křišťály.

PRO NAŠE HOSTITELKY

+550 DODATEČNÝCH PIERRE LANG KŘIŠŤÁLŮ ZA VĚRNOST ​

Hostitelky, které si nejpozději do 15.08. rezervují párty na období od 01.09. do 30.11., dostanou za uskutečněnou párty 550 křišťálů dodatečně k 800 křišťálům za rezervaci, pokud se zaregistrují prostřednictvím e-mailové adresy.

ZUŠLECHTĚNÍ ŠPERKŮ PIERRE LANG

100% ruční výroba ve Vídni - bez alergenů na nikl - 100% exkluzivní

V produkci ve Vídni je každý šperk vyroben s obrovskou vášní a v nezaměnitelné kvalitě pravých šperků. Šperky Pierre Lang je možné koupit pouze na párty Pierre Lang. Takto zajišťujeme exkluzivitu našich šperků.

ORGANIZACE PIERRE LANG PÁRTY!


Chceš zorganizovat PIERRE LANG párty? NENÍ NIC JEDNODUŠŠÍHO!

  • Jednoduše vyplň formulář a klikněte na políčko “odeslat”.
  • PIERRE LANG stylistka z tvého okolí se ti ozve a pomůže ti s plánováním párty.
  • Kdy a kde? Příjemný večer u tebe doma nebo útulné posezení se sektem na zahradě: Ty rozhoduješ, kdy a kde se bude konat tvá PIERRE LANG párty.

Naplánuj si už nyní vlastní párty společně se svou stylistkou PIERRE LANG a navíc dostaneš své vlastní “POUKAZY NA DIZAJNÉRSKE ŠPERKY”!

CHYBĚLA JSI NÁM ...

Dárek pro nejlepší kamarádky

30. července je Den přátelství – oslavujeme to nejen v tento den, ale celé léto. Pro ty, kteří s námi v létě oslavují přátelství, je k dispozici “Poukaz pro přítele” v hodnotě 260 CZK, který lze získat pomocí následujícího formuláře a můžete si ho uplatnit na nejbližší šperkové párty.