pierre-lang-hertsellung-qualitaet-thumbnail-groess
Přehrát video

Handmade in Vienna

Ruční výroba už dnes není samozřejmostí, ale v manufaktuře PIERRE LANG – ano. Koneckonců, jako tradiční rakouská společnost v centru Vídně přikládáme velký význam kvalitní výrobě, která je 100% vyráběná ručně již více než 35 let. Skutečnost, že každý šperk PIERRE LANG vypráví svůj vlastní příběh, je další zvláštností, které se držíme. Protože něco jedinečné si zaslouží svou hodnotu, kterou mu dáváte, a to tu nejvyšší.

NÁVRH & DESIGN

Než šperk opustí naši manufakturu PIERRE LANG ve Vídni, projde si intenzivní, vášnivou, ale zároveň precizní cestou výroby. Naše kreace a kolekce PIERRE LANG se řídí jasným heslem našeho vlastního designérského týmu, který pro Vás vyvíjí, navrhuje a vyrábí 100% ručně. Základním tématem je exkluzivita šperků PIERRE LANG. Z tohoto důvodu registrujeme všechny designy PIERRE LANG na Mezinárodním patentovém úřadě v Ženevě.

ZPRACOVÁNÍ & ZUŠLECHŤOVÁNÍ

Pokud je něco opravdu kvalitní, cítíte to. A pokud má něco dokonalou kvalitu a vynikající zpracování, cítíte to také. V PIERRE LANG můžete designérské šperky cítit a vnímat, protože na nich pracují lidé a designéři, kteří milují své řemeslo a věnují mnoho času povrchové úpravě. Kvalitně zpracovany materiály, jakož i značná tloušťka vrstvy pozlacení nebo porhodiovaní dokazují, že šperky PIERRE LANG jsou nádherné kompozice pro Vás a Vaši pokožku. Proto jsou všechny šperky PIERRE LANG 100% bez alergenů na nikl.

KVALITA & RUČNÍ VÝROBA

Skutečné řemeslo, skutečná vášeň a pravá touha po tom nejlepším: Šperky PIERRE LANG znamenají jemně vyladěnou symbiózu tradičního řemeslného zpracování a nejmodernějších technologií. To je důvod, proč každý výtvor naší společnosti prochází více než stovkou kvalifikovaných rukou dříve, než Vám bude plný láskou zabalen a doručen. Bezchybný, dokonalý a vyrobený v 35-ročním stylu kvality PIERRE LANG a 100% ruční výrobě.

Unique of Style AUTUMN/WINTER 2022

Šperkový milostný vztah v tisících zářivých fazet, každý šperk PIERRE LANG je vyrobený 100% ručně ve vídeňské manufaktuře. To znamená: zavřete oči, otevřete srdce a obšťastněte se s PIERRE LANG.