PŘIDEJ SE DO TÝMU PIERRE LANG!

žádné startovací poplatky, žádné potřebné vzdělání, šperková kolekce zdarma, na principu uspořádání párty.

Čeká na tebe finanční nezávislost, flexibilní pracovní doba, jakož i jedinečný životní styl PIERRE LANG – exkluzivní cesty & akce – a úžasná komunita Pierre Lang!

FINANČNÍ NEZÁVISLOST

Žádná kancelář, žádná fixní pracovní doba, žádné předpisy. Ty rozhoduješ, kolik času a energie investuješ. Potřebuješ mobil, počítač a nadšení!

TVŮJ STARTOVACÍ KAPITÁL

Na začátku ti poskytneme zdarma tvou vlastní šperkovou kolekci v hodnotě více než 300.000 CZK. Tak můžeš vydělávat peníze už od své první párty.

SPOJENÍ ZÁBAVY & KARIÉRY

Jako šperková poradkyně kombinuješ zábavu s kariérou. Máš možnost si dobře vydělat a tvé nasazení ti pomůže stát se úspěšným lídrem skupiny.

Plán úspěchu
tvé nezávislosti

Přehrát video

TVŮJ START DO NEZÁVISLOSTI

Jako nezávislá šperková poradkyně pravidelně navštěvuješ šperkové párty Pierre Lang. Tvá osobní kariérní trenérka tě bude podporovat v tvém každodenním pracovním životě a pomůže ti s uspořádáním první párty. S marketingovými akcemi a poskytnutím párty termínů ti tým Pierre Lang pomůže naplnit tvůj párty kalendář.

KARIÉRNÍ TRÉNERKA

Tvá osobní zástupkyně

Kromě podpory týmu Pierre Lang ti je k dispozici tvá osobní trenérka Pierre Lang a podporuje tě, aby ses sama stala finančně úspěšnou. Ukáže ti, jak úspěšně zkombinovat soukromý a profesní život a zároveň si přitom dobře vydělat. Jako šperková poradkyně Pierre Lang si sice samostatně výdělečně činná, ale si součástí jedinečné rodiny vynikajících šperkových poradkyň v celé Evropě. Jsme hrdí na naše poradkyně PIERRE LANG. Dělají z nás nejinspirativnější dámskou značku na světě.

Pierre Lang Starter Bag

Tvůj na míru šitý start do vysněné práce

– informace ke startu v Pierre Lang
– osobní kariérní trenérka
– dárky & poukazy pro snadné rezervace párty termínů
– Šperková kolekce zdarma v hodnotě 300.000,- CZK.

Jsem hrdá na naše šperkové poradkyně.

Naše dámy v Pierre Lang mě denně inspirují a motivují k něčemu novému. Mým cílem je prostřednictvím Pierre Lang podpořit ženy na cestě k úspěšné samostatně výdělečné činnosti a udělat z nich pevnou a úspěšnou součást našeho podniku. Naše vynikající poradkyně z celého světa prodali přes 69 milionů šperků Pierre Lang. To je pro mě dostatečný důkaz, že náš obchodní model funguje – z toho se velmi těším!

Úspěšné poradkyně
Pierre Lang říkají

Margit M.

Pierre Lang je můj život a je to to nejlepší, co mě potkalo. Během mé práce v Pierre Lang jsem se za posledních 28 let mohla osobně i společensky velmi rozvíjet. Dalo mi to všechno, co jsem potřebovala. Radost, jistotu a rodinnou atmosféru.

Ariane W.

Už 19 let je Pierre Lang pro mě a mou rodinu radostí každodenního života. Tím, že pracuji jako šperková poradkyně, si můžeme dovolit skvělý komfort. Předtím jsem neměla tolik odvahy, ale Pierre Lang ze mě udělal nezávislou a sebevědomou ženu.

Ina P.

Když radím dámám na svých šperkových párty, vždy jim říkám, dnes jsem vám přinesla své nejkrásnější a nejlepší hobby. Sama si určuji svůj pracovní čas a své výdělky. Tato práce mi poskytuje všechny možnosti, které právě chci nebo potřebuji. Kde jinde to najdu?

Anja M.

Být šperkovou poradkyní Pierre Lang není jen job. Je to nádherná práce. Vždy mám s dámami co dělat, když jim přinesu a ukážu šperky, protože se z toho velmi těší. Někdy se z toho vyvine velké přátelství. Tato práce prostě baví. Já sama si mohu rozdělit svůj čas a už víc nejsem na nikom závislá.

Promluvme si o tvé kariéře - staň se exkluzivní šperkovou poradkyní PIERRE LANG.

Šperková kolekce zdarma, žádné investiční náklady, flexibilní pracovní doba, možnost vydělávat peníze hned od 1. party, mnoho dárků a akcí na párty a osobní kariérní trenérka. Jsme jedinečná rodina šperkových poradkyň, úžasných hostitelek a MILIONŮ věrných zákazníků. To vše z nás dělá nejinspirativnější dámskou značku na světě. Informuj se nezávazně a využij svou šanci stát se součástí velkého a úspěšného týmu PIERRE LANG.
Přihlas se nyní!

Po tvém přihlášení tě telefonicky zkontaktuje tvá osobní kariérní trenérka PIERRE LANG. Během tohoto rozhovoru ti odpoví na všechny tvé otázky a společně proberete první kroky tvé samostané výdělečné činnosti. Těšíme se, že tě poznáme a podpoříme při tvé vysněné práci.


  Máš k dispozici auto?

  T +43 (1) 61086-0
  [email protected]

  from vienna,
  With Love

  Již více než 35 let jsme věrní – Vám, našim kořenům a místu, kde vyrábíme dodnes: ve Vídni v Rakousku. Co se také nezměnilo je náš cit pro detail, naše vášen a naše absolutní vůle vyrábět ušlechtilé designérské šperky ve vynikající kvalitě pravých šperků – 100% vyráběny ručně. Zda jsme proto jedním z nejdůležitějších výrobců šperků v Evropě? Může být. Co však s jistotou víme: PIERRE LANG je vyroben s láskou, vyroben v Rakousku a vyroben pro Vás.
  Play Video