SERVISNÍ LÍSTEK​

"*" indicates required fields

Abyste se vyhnuly zpožděním, vyplňte níže uvedený formulář KOMPLETNĚ. Servisní případy bez úplných údajů o zákazníkovi a objednávce nebudou zpracovány. Pro každý šperk použijte samostatný servisní lístek a vyplněný formulář spolu se šperkem zašlete na adresu: Pierre Lang Trading GmbH ● Kolbegasse 73 ● 1230 Wien ● Rakousko/Österreich

Servis následujícího šperku:

Číslo objednávky Číslo objednávky Č. výrobku Barva Velikost/délka Popis Popis Actions
             

Zákazník:

Oslovení*
E-Mail*

Pokud nemáte momentálně žádnou stylistku nebo už si více nepamatujete jméno Vaší stylistky, kontaktujte nás e-mailem na adrese: [email protected] Můžete také zadat „Žádná“, pak Vám najdeme stylistku, která Vás bude v budoucnu zastupovat.

Hidden
Doručení šperku

Jednoduché opravy se provádějí bezplatně a poplatky, které Pierre Lang účtuje za rozsáhlé opravy šperků zakoupených před více než rokem jsou následující:

Na roztržené řetízky se záruka nevztahuje. Nabízíme výměnu řetízku za 50% z aktuální platné katalogové ceny, pokud je řetízek ještě na skladě.

Pierre Lang si vyhrazuje právo odmítnout provedení opravy, pokud ji nebude moci provést. Bez dokladu o koupi šperku (č. objednávky nahoře v pravo na faktuře/záručním listu) nemůžeme nabídnout žádný servis.

Tímto potvrzuji správnost mých údajů. Souhlasím s opravou šperků, ktere byly zakoupeny před více než rokem i za poplatek (podle tabulky) a v případě výměny řetízku za poplatek ve výši 50% z aktuální platné katalogové ceny. Uhrazení probíhá přes stylistku (v případě doručení stylistce), příp. převodem na účet po obdržení faktury (při doručení přímo zákaznici). Zpětné zaslání proběhne přes GLS.

Po stažení a vytištění dokumentu se sem podepište.

Hidden
Hidden
This field is for validation purposes and should be left unchanged.