ZNAČKA, NA KTEROU MŮŽETE BÝT HRDÍ

Od historie a základů, vzpomínek a vizí: Pokud se děje něco mimořádného, proměňuje se to na něco osobního. A přesně o to se v PIERRE LANG stará více než stovka pilných rukou, srdcí a hlav již více než 35 let. Nádherná harmonie v kombinaci se zářivými drahokamy a vybranými materiály, bezchybně v nejvyšší kvalitě pravých šperků vyrobených 100% ručně: Každý šperk PIERRE LANG je jedinečný. Stejně jako Vy

ZÁŘIVÁ BUDOUCNOST

Milé PIERRE LANG zákaznice, milé stylistky, milí,

zaměstnanci, pro mě existují v životě dvě věci, na kterých stavím: vytrvalost a inovace. A ano, pro mě jsou tyto dva světy dokonale propojeny. Naše kořeny jsou základem, na kterém stavíme a nové věci nás pohánějí vpřed. Kořenem všeho je pevný základ, na kterém můžeme stavět – a tím jste právě Vy. Jsem ohromená obrovským nasazením našich stylistek, které radí, prezentují a inspirují s takovou láskou, vášní a znalostí. Také skláním klobouk před zaměstnanci našeho firemního oddělení designu. Nejsou jen bijícím srdcem naší tradiční vídeňské společnosti, ale den co den se starají o nejvyšší kvalitu a kreativní mistrovství, což je základním měřítkem úspěchu značky PIERRE LANG. A v neposlední řadě jsou to naše zákaznice z celé Evropy, které nám již více než 35 let zachovávají loajalitu a důvěru. Jak vidíte, PIERRE LANG není jen jméno. Ale také jistota, že naše designérske šperkové kreace jsou tvořeny lidmi, kteří povoláním žijí a vnímají ho jako poslání. 100% ruční výroba ve Vídni, a to dodnes.

 

Sabine Berlinger, CEO

CELEBRATING TIMELESS STYLE

Ceníte si nadčasového designu, ale zároveň hoříte touhou po současných stylových trendech sezóny. Buďte bez starostí, v PIERRE LANG to není žádný protiklad, ale právě naopak! Se šperky PIERRE LANG získáte obojí: propracovaný design pro zítřek a vynikající kvalitu natrvalo.

from vienna,
With Love

Již více než 35 let jsme věrní – Vám, našim kořenům a místu, kde vyrábíme dodnes: ve Vídni v Rakousku. Co se také nezměnilo je náš cit pro detail, naše vášen a naše absolutní vůle vyrábět ušlechtilé designérské šperky ve vynikající kvalitě pravých šperků – 100% vyráběny ručně. Zda jsme proto jedním z nejdůležitějších výrobců šperků v Evropě? Může být. Co však s jistotou víme: PIERRE LANG je vyroben s láskou, vyroben v Rakousku a vyroben pro Vás.
Přehrát video